Основи здоров’я, 6 клас. Воронцова Т. В., Пономаренко В. С.

Модель: OZ56kVP
Наличие: В наличии
Цена: 40грн.

Опции:


* Школьная Программа:
зошит (+20грн.)
тетрадь (+20грн.)
учебник (русский язык) (+55грн.)
підрукник (українська мова) (+40грн.)

Количество:  
   - или -   
Страна производитель Украина
Місто: Київ
Видавництво: Алатон
Формат: 70х100/16
Обкладинка: мя’ка
Кольорова: так
Мова: українська
Кількість сторінок: 200
Основи здоров’я, 6 клас. Воронцова Т. В., Пономаренко В. С.

Підручник «Основи здоров’я» створено відповідно до програми основ здоров'я як логічне продовження однойменного підручника для 5-го класу.

Підручник орієнтовано на розвиток сприятливих для здоров'я життєвих навичок, спрямованих на подолання проблем підліткового віку та виховання гармонійно розвиненої особистості.

Центральною тематикою підручника є профілактика тютюнопаління і вживання алкоголю в учнівському середовищі. Це вимагає розвитку відповідних життєвих навичок: розбудови самооцінки, прийняття виважених рішень, критичного мислення, уміння протистояти впливу реклами, відмови від небезпечних пропозицій.

Надзвичайно важливим для особистісного розвитку є матеріал, присвячений соціальному благополуччю дитини: вихованню толерантності, активної життєвої позиції, умінню спілкуватися, налагоджувати стосунки і розв'язувати конфлікти.

Велику увагу приділено відпрацюванню спеціальних навичок: як користуватися велосипедом, надавати невідкладну медичну допомогу, взаємодіяти з рятувальними службами тощо.

Підручник орієнтовано на використання сучасних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних методів, які передбачають взаємодію учнів між собою та з учителем. Це — аналіз ситуація, обговорення в групах, мозкові штурми, робота з блок-схемами і крос-тестами, виконання проектів тощо.

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: