Зарубіжна література, 2 клас. Мовчун А. І., Харсіка Л. І.

Модель: ZL2klMH
Наличие: В наличии
Цена: 50грн.
Количество:  
   - или -   
Місто: Київ
Видавництво: АВДІ
Формат: 60х90/16
Обкладинка: мя’ка
Кольорова: ні
Мова: українська
Кількість сторінок: 416

Зарубіжна література, 2 клас. Мовчун А. І., Харсіка Л. І.

Варіативна частина навчального плану початкової школи передбачає предмети на вибір. Пропонуємо вам для роботи з молодшими школярами курс “Зарубіжна література”, програму до якого рекомендовано науково-методичною радою з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Навчальний посібник написаний за цією авторською програмою. У ньому зібрано фольклорні та кращі художні твори для дітей письменників Європи, зокрема ті, які відзначені престижними міжнародними преміями. Вміщені тут твори ви не знайдете в читанках та збірниках із позакласного читання.

Посібник чітко визначає твори для роботи на уроці. Окрім цього, дітям пропонується матеріал для додаткового самостійного читання. Розроблена система запитань і завдань допоможе учням осмислити прочитане. Окремо виділено завдання на розвиток зв’язного мовлення учнів та удосконалення читацьких навичок. Заслуговує на увагу рубрика “Тим, хто любить читати”, яка допоможе вчителеві організувати самостійну роботу учня з книгою, зробити дозвілля (зокрема на канікулах) цікавим та змістовним.

Посібник призначений для учнів 2 класу, їхніх батьків та учителів.

 

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: