Біологія, ЗНО. Комплексне видання. 2016 р

Модель: bioZNO16
Наличие: В наличии
Цена: 85грн.
Количество:  
   - или -   
Місто: Тернопіль
Видавництво: Підручники і посібники
Формат: 60х84/8
Обкладинка: м’яка
Кольорова: ні
Мова: українська
Кількість сторінок: 496
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології, яке проводиться у формі тестування Завданням зовнішнього незалежного оцінювання з біології є перевірка відповідності знань та умінь учнів програмним вимогам; виявлення рівня навчальних досягнень учнів та оцінка ступеня підготовле­ності випускників загальноосвітніх навчальних закладів до подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

Довідкова частина посібника складена відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з біо­логії 2015 року і містить розділи: «Вступ», «Молекулярний рівень організації життя», «Клітинний рівень органі­зації життя», «Неклітинні форми життя», «Організмовий рівень організації життя», «Надорганізмові рівні орга­нізації життя», «Історичний розвиток органічного світу», які, у свою чергу, розділені на теми. Наприкінці кож­ної теми вміщено тестові завдання та запитання для самостійної перевірки рівня засвоєння матеріалу. Відповіді до тестових завдань містяться наприкінці посібника.

Після довідкової частини в посібнику вміщено приклади розв’язання задач з біології: на молекулярні основи спадковості; на обмін речовин та енергії в клітині та організмі; на фотосинтез і хемосинтез; з екології; на моногібридне схрещування; на зворотне та аналізуюче схрещування; на неповне домінування (проміжне успадкуван­ня) моногібридного схрещування; на дигібридне схрещування; на групи крові в людини; на спадкування ознак, зчеплених зі статтю.

Крім цього, посібник містить чотири варіанти тестових зошитів, використання яких дасть змогу учням са­мостійно перевірити свій рівень підготовки, допоможе відновити, систематизувати та конкретизувати знання, успішно підготуватись до вступних випробувань. Завдання тестових зошитів аналогічні до тих, які міститимуть­ся в зошитах під час проведення Державного зовнішнього незалежного оцінювання. Відповіді до тестових завдань, уміщених у зошитах, також подано наприкінці посібника.

Опанування матеріалу посібника допоможе майбутньому абітурієнту характеризувати основні біологічні поняття, закономірності, закони та теорії, біологічні явища і процеси; оперувати поняттями за потреби пояснен­ня процесів та явищ живої природи, підтверджуючи прикладами із життя та діяльності людини, охорони здо­ров’я, досягнень біологічної науки; порівнювати процеси життєдіяльності на різних рівнях організації (молеку­лярному, клітинному, організмовому, популяційно-видовому, екосистемному, біосферному) та виявляти зв’язки між ними; установлювати причинно-наслідкові, функціональні, структурні зв’язки та закономірності у живій природі, класифікувати об’єкти; розв’язувати задачі зі шкільного курсу біології; застосовувати набуті знання під час аналізу різноманітної біологічної інформації.

 

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: